Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Gabinet Psychoterapii i Edukacji w Toruniu – zobacz, nad czym możemy wspólnie pracować w moim gabinecie terapeutycznym w Toruniu. Oczywiście, małymi krokami. Każdy rodzaj współpracy z terapeutą wymaga czasu, otwartości i zaangażowania w terapię. Jeśli poszukujesz dla siebie psychoterapeuty w Toruniu, zapraszam Cię do mojego gabinetu, gdzie wspólnie będziemy dążyć do rozwiązania Twoich problemów i poprawy jakości Twojego życia. Zapoznaj się z zakresem mojej pracy terapeutycznej i sprawdź jaka terapia w Toruniu będzie przydatna dla Ciebie.

Gabinet Psychoterapeutyczny w Chełmży – zapraszam także na spotkania terapeutyczne w Chełmży. Psychoterapia w Chełmży teraz dostępna jest także stacjonarnie, dzięki mojemu drugiemu gabinetowi. Masz wybór, które miejsce będzie bardziej dogodne na terapię dla Ciebie. Pomoc psychologiczna jaką Ci oferuję, staje się jeszcze bardziej dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Gabinet psychoterapii w Chełmży zapewnia łatwy dostęp do terapii mieszkańcom miejscowości i ościennych wsi, a poza tym stanowi dobrą alternatywę dla osób z innych miejsc województwa kujawsko-pomorskiego, które z różnych względów na miejsce spotkań z psychoterapeutą wolą małą, kameralną miejscowość, niż duże miasto pełne tłumów. Z drugiej strony, jeśli jesteś z Chełmży i okolic, tak samo masz wybór – jeśli zależy Ci na większej anonimowości w dużym mieście, zapraszam Cię do mojego gabinetu w Toruniu.

Jako psychoterapeuta i trener pracuję na terenie Torunia i Chełmży, ale na psychoterapię indywidualną, terapię dla par, treningi rozwoju osobistego, szkolenia wspomagające rozwój zawodowy oraz warsztaty doskonalące umiejętności i rozwijające mocne strony zapraszam oczywiście nie tylko z Torunia i najbliższych okolic, ale z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Toruń jest doskonale skomunikowany z innymi miejscowościami w kujawsko-pomorskim, dzięki czemu psychoterapia w Toruniu dostępna jest także, jeśli mieszkasz poza miastem. Warto poświęcić chwilę na dojazd, by trafić do odpowiedniego specjalisty, który skutecznie poprowadzi Cię i wesprze w Twojej pracy nad sobą i pomoże na Twojej drodze do rozwiązania problemów osobistych. Mój gabinet psychoterapeuty w Toruniu otwarty jest również dla wszystkich z okolic Torunia.

Jeśli jesteś mieszkańcem takiego miasta jak Chełmża, Brodnica, Aleksandrów Kujawski, Grudziądz, Włocławek czy ich okolic i myślisz o podjęciu psychoterapii, zapraszam Cię do mojego gabinetu na konsultację psychoterapeutyczną. Dodatkowa chwila na dojazd nie będzie zbyt dużą niedogodnością, jeśli dzięki temu znajdziesz właściwe dla Ciebie miejsce na skuteczną psychoterapię. Spotkajmy się na wstępnej rozmowie i opracujmy możliwą strategię terapii.

Psychoterapia w Toruniu, Psychoterapia w Chełmży – to najbardziej podstawowa forma pracy z psychoterapeutą. Psychoterapia pozwala uporządkować swoje życie wewnętrzne, przepracować problemy oraz nauczyć się radzić sobie z emocjami. Myślisz o psychoterapii i szukasz dla siebie terapeuty w Toruniu? Przyjdź na konsultację psychoterapeutyczną do mojego gabinetu w Toruniu. Po takim spotkaniu wspólnie będziemy mogli nakreślić kształt psychoterapii i podejmiesz decyzję, czy chcesz ją rozpocząć.

Terapia dla par w Toruniu, Terapia dla par w Chełmży – jesteście parą z Torunia, Grudziądza, Chełmży, Aleksandrowa Kujawskiego, Włocławka, Brodnicy lub ich okolic i borykacie się z problemami w Waszym związku? Zastanawiacie się, czy jest szansa na utrzymanie relacji, gdy dotychczasowe próby zaradzenia problemom zawiodły? Odpowiedzią może być terapia dla par. Zapraszam Was na spotkanie, porozmawiamy o Waszym związku i trudnościach, z jakimi się zmagacie.

Terapia uzależnień w Toruniu, Terapia uzależnień w Chełmży – myślisz o terapii uzależnień dla siebie i szukasz w Toruniu miejsca, w którym możesz taką terapię podjąć? Dobrze trafiłeś. W moim gabinecie terapeutycznym prowadzę także terapię dla osób uzależnionych oraz terapię współuzależnionych, w tym terapię DDA. Podjęcie terapii uzależnienia pozwala wyzwolić się spod destrukcyjnego wpływu czynnika uzależniającego i zredukować jego negatywny wpływ na życie.

Szkolenia zawodowe w Toruniu, Szkolenia zawodowe w Chełmży – Szkolenia zawodowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje są niezbędnym elementem kształcenia się i rozwoju na ścieżce kariery. Toruń jest miejscem mojego działania także w tym zakresie. Skontaktuj się ze mną by dowiedzieć się szczegółów odnośnie tematyki prowadzonych przeze mnie szkoleń w Toruniu. Szkolenia prowadzę również poza Toruniem, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Grudziądz, Brodnica, Włocławek) oraz na życzenie oraz po indywidualnych ustaleniach na terenie całej Polski.

Warsztaty doskonalące w Toruniu, Warsztaty doskonalące w Chełmży – prowadzę warsztaty rozwojowe, doskonalące, pozwalające nabyć nowe umiejętności i wzmacniać mocne strony, a także kształtować pożądane postawy i stwarzać tym samym grunt pod dalszy rozwój osobisty w kierunku osiągnięcia sukcesu. Ten ostatni aspekt ma znaczenie zwłaszcza w warsztatach prowadzonych dla dzieci i młodzieży. Mogę zaproponować różne programy warsztatowe, dopasowane do konkretnych potrzeb. Warsztaty prowadzę w Toruniu i okolicach, ale też na życzenie w innych miejscach w kraju.

Treningi rozwoju osobistego w Toruniu, Treningi rozwoju osobistego w Chełmży – treningi rozwoju, kształtowania i doskonalenia umiejętności są adresowane przede wszystkim do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje, poprawić swoje umiejętności miękkie oraz podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy. Prowadzę treningi rozwojowe i doskonalące w Toruniu. Jednym z moich autorskich programów jest Trening Asertywności w Toruniu. Asertywność i postawa asertywna są bardzo istotnym elementem rozwoju osobistego i zawodowego. Mogę zaproponować różne programy treningowe, zapytaj mnie o szczegóły. Wspólnie ustalimy program treningu dostosowanego do Twoich potrzeb i zorientowanego na Twoje cele.