Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

 Walentynki, czyli Święto Zakochanych za pasem. W tym okresie wiele osób będących w związkach myśli o tym, jak uczcić wyjątkową więź łączącą ją z partnerem. Lubimy celebrować pozytywne aspekty relacji, w jakich jesteśmy. Czasami jednak zdarza się, zwłaszcza w relacji romantycznej, że te pozytywne aspekty przysłaniają nam problemy w związku czy nawet toksyczne zachowania partnera, a także swoje własne. To dobry moment, by zastanowić się nie tylko nad tym, jak spędzić Walentynki, ale przede wszystkim czy nasza relacja jest dobra i zdrowa, a jeśli nie - jak sobie pomóc i ją uzdrowić. Dobrym rozwiązaniem może być spotkanie z psychoterapeutą i terapia par.

Czasami najlepsze, co możemy zrobić dla swojego związku, to praca u podstaw i odważne, wspólne stawienie czoła problemom. Romantyczna kolacja może poprawić nastrój i atmosferę, ale szczera rozmowa, nawet jeśli dotyczy trudnych tematów, buduje prawdziwą bliskość. Jeśli czujesz, że Twój związek wymaga pracy, coś się w nim psuje i nie daje on już tyle radości, pomyśl o wybraniu się z partnerem na terapię dla par. Już kilka wspólnych spotkań z terapeutą może Wam pomóc znaleźć nić porozumienia, zdiegnozować konkretne obszary do poprawy w Waszym związku i odnaleźć Waszą bliskość. Jeśli sądzisz, że w Twoim związku zabrakło rozmowy i narosły problemy - pomyśl o konsultacji psychoterapeutycznej dla par - KONTAKT.

Dbaj o swój związek na co dzień. Jeśli chcesz się dowiedzieć, na co warto zwracać uwagę w związku i dlaczego dobrą relację mogą tworzyć tylko osoby, które czują się w porządku same ze sobą, zajrzyj na bloga o asertywności i poczytaj o asertywności w związku, która stanowi jeden z fundamentów udanej relacji: ASERTYWNOŚĆ W ZWIĄZKU