Dominik Małek - ZnanyLekarz.pl

 • Warsztaty

  Warsztaty i treningi

 • Szkolenia

  Szkolenie kierunkowe

 • Terapia

  Terapia uzależnienia

 • Psychoterapia

  Psychoterapia

Już 22 stycznia 2022 w Toruniu odbędzie się kolejna edycja autorskiego Treningu Asertywności organizowana przez MAŁYMI KROKAMI Dominik Małek. Tym razem będzie to moduł jednodniowy, poświęcony w całości nauce asertywnego odmawiania. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci nauczyć się skutecznie odmawiać, dbając jednocześnie o otoczenie i utrzymanie dobrych relacji, to ten Trening Asertywności jest właśnie dla Ciebie. Asertywna umiejętność odmowy jest bardzo ważna w budowaniu kariery zawodowej, prowadzeniu zdrowych relacji i funkcjonowaniu na co dzień w zgodzie ze sobą.

Trening odbędzie się w sali szkoleniowej z tarasem widokowym w PDT Toruń, w samym centrum Toruńskiej Starówki. Rozpoczynamy o godzinie 9.00. Wszelkie informacje dotyczące programu i szczegółów Treningu znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku:
TRENING ASERTYWNOŚCI - NAUKA ASERTYWNEGO ODMAWIANIA

Zapisy i wszelkie pytania - KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej o asertywności? Zastanawiasz się, dlaczego asertywność jest potrzebna, a postawy i zachowania asertywne znacząco poprawiają jakość życia? Zastanawiasz się, jak można małymi krokami ćwiczyć asertywność na co dzień? Koniecznie zaglądaj na bloga JAK BYĆ ASERTYWNYM